«Зимові свята»

20 Січня 2014

18 січня 2014 року у місті Києві в приміщенні Театру юного глядача відбулося сімейне благодійне свято – презентація авторських колекцій дитячого одягу «Зимові свята», що  відбувається кожного року під патронатом «Українського союзу промисловців і підприємців» в рамках святкування зимових свят.

На це дійство були запрошені   учасники  театру мод «Аліса»  Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради.

Дивовижні  колекції  моди показали творчі колективи з різних регіонів України: Кіровоградської, Київської, Полтавської, Харківської  областей та міста Києва. Театр костюму «Аліса», що вже багато років функціонує на базі нашого закладу, представив на цьому заході разом з дизайн-студією «Life art» місто Харків, продемонструвавши рідкісні техніки народних промислів, які використані для створення колекцій одягу. Елементи цих костюмів виготовлені власноруч вихованцями нашого навчального закладу на заняттях гуртків з ткацтва та кераміки.

Окрім презентацій колекцій моди, на гостей свята чекали хореографічні постановки, зустріч з казковими героями, фотосесія, веселі ігри та новорічний ярмарок.

Театр мод «Аліса» відзначився прекрасним виступом наших вихованців та зачарував усіх присутніх незвичними, талановито виготовленими костюмами. Наш колектив заполонив серця глядачів та організаторів свята, тож театр мод «Аліса» привіз до Харкова подяку колективу навчально-виховного комплексу  за натхненну творчу працю.

Вітаємо наших артистів з прекрасним виступом та бажаємо нових досягнень у світі творчості!