Зустріч з параолімпійцями

19 Квітня 2018

19 квітня 2018 року учні старших класів КЗ «ХС НВК» ХОР разом з вихованцями інших спеціальних шкіл зустрілися з учасниками і переможцями цьогорічних Паралімпійських Ігор в Пхьончхані у Пвденній Кореї.

Зустріч відбулася в конференц-залі СК «Металіст». Серед спортсменів-харків’ян, які гідно представили Україну на Паралімпіаді та вибороли 12 медалей, були і справжні герої – Віталій Лук’яненко і Оксана Шишкова. Перший здобув дві золоті медалі у біатлоні та заслужив статус шестиразового параолімпійського чемпіона, а Оксана Шишкова стала власницею найбільшої кількості цьогорічних нагород в українській збірній – на її рахунку дві золоті, три срібні та одна бронзова медалі.

У неформальній обстановці спортсмени спілкувалися з дітьми, розповідали про цікаві моменти перебування у Південній Кореї, розкривали історію власного успіху. Наприкінці зустрічі паралімпійці зіграли зі школярами в настільні та інтерактивні ігри.