Зустріч у медичному університеті

21 Лютого 2018

У рамках роботи з професійної орієнтації 21 лютого 2018 року  учні одинадцятого та дванадцятого класів нашого навчального закладу відвідали Харківський національний медичний університет.

Нашим майбутнім випускникам продемонстрували навчальний кабінет, де студенти університету відточують свої професійні навички на спеціальних медичних манекенах та муляжах. Дітям не лише провели цікаву екскурсію, розповідаючи про кожен «експонат», але й дали змогу власноруч потренуватися робити ін’єкції (до вени і внутрішньом’язово), зашивати різані рани, «оперувати», реанімувати «постраждалих» тощо. Старшокласники, щойно одягнув рукавички, із великим запалом й відповідальністю бралися до справи , їм було цікаво спробувати свої сили у якості медичних працівників. Також екскурсантам було представлено гінекологічний кабінет, де на прикладі  реалістичних манекенів продемонстрували пологи жінки. Наші вихованці були в захваті від побаченого, задавали багато питань.

Екскурсію для дітей проводив студент університету, який теж вивчає (вельми успішно) жестову мову, а головне – блискуче обізнаний у лікарській справі.

І наші випускники, і педагог,що їх супроводжував, дуже вдячні за нові знання і враження усім, хто доклав зусиль для здійснення цієї зустрічі!