Золота осінь

21 Жовтня 2016

21 жовтня у дошкільному відділенні  навчального закладу відбулися свята  Осені у логопедичних групах.

Осінь – чарівна пора року, яка дарує нам щедрий урожай та радує нас своєю природою. Ми із задоволенням гуляємо по різнокольоровому осінньому килиму, спостерігаємо за барвами неба, радіємо осінньому теплу.

Осіннє тепло та відчуття свята нам дарували  наші діти, які із задоволенням танцювали, співали, розповідали вірші про осінь, відгадували загадки. Діти виявляли  себе дуже активними в рухливих іграх “Перевези врожай”, “Обійди калюжі”, «Мішка та шишки». Всім присутнім дуже сподобалися  танці із парасольками, «Капітошка», а також незабутні враження залишилися від танка з осіннім листям, під час якого всі нібито на мить перенеслися у казкову країну Природи. Наприкінці свята діти отримали щедрі дарунки від Осені.

Отже, ми сподіваємося, що у всіх присутніх залишиться гарний, теплий настрій на цілий рік. Успіхів вам! Лагідного осіннього сонечка та безхмарного неба! До зустрічі!