Змагання з гольфу

4 Грудня 2021

4 грудня 2021 року за підтримки Київського міського центру Інваспорт, Київського міського осередку Спортивної федерації глухих України, Всеукраїнської Федерації Гольфу та гольф клубу Cosmos Golf Ukraine відбувся перший Відкритий турнір з гольфу (у приміщенні) серед спортсменів з порушеннями слуху.

Турнір був присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

В турнірі прийняло участь 33 спортсмени з Івано-Франківської, Миколаївської, Харківської областей та міста Києва.

Серед учасників на 3-х симуляторах у п‘ятьох заліках: чоловіки, леді, юніори хлопці, юніори дівчата та початківці змагалися учні, випускники та учителі Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради, які отримали призові місця.

Усі переможці отримали дипломи, медалі, кубки, а також подарунки от Всеукраїнської федерації гольфу та гольф клубу Космос гольф.

Вітаємо усіх переможців!