Змагання з футболу

21 Лютого 2018

21 лютого у навчальному закладі проходив ІІ  етап змагань з футболу «Повір у себе», що був організований Інваспортом. Для участі у змаганнях до нас завітали учні зі школи слабочуючих.

У змаганні брали участь учні середньої та старшої школи, а команди були змішані (гості та приймаюча сторона не були розділені на різні команди, а змішані між собою). Повболівати за своїх друзів до спортивної зали прийшло багато глядачів. Під час запеклої боротьби за перемогу підтримка вболівальників дуже знадобилася гравцям.

Змагання судили педагоги нашого навчального закладу – вчителі фізичної культури Корсун С.О. та Акіншин А.В. Зустріч юних спортсменів завершилася рахунком 7:1. Команда-переможець була нагороджена солодкими подарунками. Усі, хто були присутні на заході, отримали безліч емоцій та вражень. Сподіваємося, що такі зустрічі будуть проходити частіше!