Зима – час активно розважитись!

27 Січня 2022

«Якби не було зими у містах та селах, ніколи б не знали ми цих днів веселих»… Слова знайомі майже кожному і прекрасно передають зимовий настрій і стан душі! Сніжинки, бурульки, замети, гірки та ковзанки… Чудові білосніжні пейзажі за вікном, яке вже з вечора так тонко, витончено і майстерно розмалював мороз! Зима – прекрасна пора для активного проведення часу на свіжому повітрі, для дитячих розваг і снігових пригод.

Вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради активно проводять свій позаурочний час на відкритому повітрі. Цьогоріч зима щедра на сніг, тому кожна прогулянка у шкільному подвір′ї перетворюється на веселе свято: тут і катання з гірки на сучасних санках-льодянках або тюбінгах, катання на лижах і змагання з ковзання на відстань «Чия ковзанка довша», улюблене валяння в снігу або «Слід Янгола», гра у сніжки і ліплення сніговика, гра у «Слідопита» ­чи «Дізнайся сліди на снігу». Та, звичайно, не можна забувати про місцевих пташок – діти змайстрували кілька годівниць, повісили їх на дерева і підгодовують пернатих зерном-насінням. Тож радійте казковим зимовим дням разом з нами!