Життя дарує можливість отримати досвід

21 Березня 2019

Життя дарує можливість отримати досвід взаємодії між різними людьми. Третьокласники Вальдорф паралелі ХЗОШ№94 м. Харкова під час візиту до Комунального закладу “Харківський навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради мали змогу отримати бесцінний досвід спілкування з дітьми з особливими потребами, можливість спробувати краще зрозуміти себе та інших, навчитись демонструвати вправи так, щоб зацікавити нечуючих однолітків, за допомогою жестів показувати те, про що вони бажають розповісти. В закладі освіти працює багато майстерень народного промислу, в які запросили гостей. Учні ХЗОШ№94 відвідали ткацьку майстерню, побачили гончарню, майстерню з писанкарства та Петриківського розпису і були вражені талантами наших вихованців. Щиро дякуємо всім учасникам заходу!