Здоров’я – найцінніше у житті

26 Лютого 2020

У лютому 2020 року у межах тижня «Сприяння здоровому способу життя» психологічною службою зі здобувачами освіти 1-11 класів Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради проведені заняття з елементами тренінгу за темою: «Здоров’я – найцінніше у житті людини та як його зберегти».

На початку занять учасники методом «мозкового штурму» підбирали асоціації до слова «Людина». Найпершими діти називали та записували такі поняття, як: «життя», «здоров’я», «спорт», «любов», «потреби» …  Далі в діалозі по групах обговорювалось питання: «Що таке здоров’я? Що його руйнує? Як його зберегти?». Молодші школярі, відповідаючи на питання «Що допомагає зберегти здоров’я?» намалювали яскраві малюнки.

Найстарші здобувачі освіти достатньо зріло усвідомлюють, що людина – це жива істота, яка постійно розвивається й природа будь-якого життя – зберігати і стверджувати власне існування.