Заходи із нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

26 Квітня 2016

В рамках відзначення 30-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  і пам’яті її жертв у навчально-виховному закладі триває проведення відповідних виховних заходів.

25 квітня 2016 року, напередодні страшної дати, серед учнів середньої та старшої ланки організовано конкурс стіннівок на тему «Природа хоче порятунку», а для учнів молодших класів було проведено конкурс малюнків «Чорнобиль очима дітей».

26 квітня 2016 року пройшла загальношкільна лінійка, на якій учні та педагоги вшанували пам’ять загиблих під час трагедії, згадали про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У другій половині дня вихователі провели тематичні бесіди: у 2-7 класах – «Земля обпалена Чорнобилем», у 5-7 класах – «Безсмертна пам’ять про героїв»; у 8-9 класах – вечір-реквієм «Весна, отруєна страхом» (відповідальна: Васильченко І. Б.), у 10-11 класах – вечір-реквієм «Під знаком Чорнобиля» (відповідальна: Яцинюк В. М.)

Головною ідеєю всіх проведених заходів стало твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь. Скорботні слова пам’яті, сумна статистика та документальні кадри фільмів про Чорнобильську трагедію  стали переконливими аргументами того, що кожен житель планети є причетним до процесів, які відбуваються в природі. І сьогодні людство має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози не лише атомної катастрофи, а й екологічного лиха взагалі.