Засідання ШПМПК

10 Квітня 2014

10 квітня 2014 року в навчально-виховному комплексі відбулося засідання шкільної психолого-медико-педагогічної комісії. Відповідно до плану роботи були розглянуті питання щодо психологічного обстеження учнів, що знаходяться на індивідуальному навчанні. Психолог Тельцова Н.Д. представила  результати обстеження, наголосила на труднощах та досягненнях учнів.

Педагоги, які викладають предмети у дітей, що знаходяться на індивідуальному навчанні, виступили зі звітами про поведінку, інтерес до навчання, сприймання матеріалу, ведення зошитів, про взаємодію з педагогами. Були продемонстровані робочі матеріали кожного учня (зошити, роботи з зображувальної діяльності).

Спираючись на довідки ЛКК, рекомендації ПМПК,  шкільною комісією було прийнято рішення про подальше навчання кожного учня на  наступний навчальний рік.