Засідання шкільних методичних об’єднань

15 Жовтня 2020

15 жовтня 2020 року в комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради в перший день осінніх канікул відбулись засідання шкільних методичних об’єднань.

Голови методичних об’єднань ознайомили присутніх з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо змін у структурі навчального року в зв’язку зі зміною термінів осінніх канікул. На засіданнях методичних об’єднань було обговорено зміни в календарних плануваннях та коригування порядку викладання окремих тем.

Педагоги виступили з інформацією про те, яким чином здійснюється  забезпечення наступності в діяльності дошкільного відділення, початкової школи, основної школи як один із шляхів реалізації гуманної педагогіки в новій українській школі. Ця інформація була систематизована та узагальнена до засідання педагогічної ради комунального закладу.

Під час засідань методичних об’єднань педагогічні працівники поділились досвідом щодо електронних освітніх ресурсів та платформ, на яких є можливість здійснювати дистанційне навчання.