Засідання шкільних методичних об’єднань

4 Січня 2021

4 січня 2021 року в комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради в перший робочий день прийдешнього року відбулись засідання шкільних методичних об’єднань.

Голови методичних об’єднань ознайомили присутніх з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо планування навчально-виховної роботи в умовах карантинних обмежень 2021 року. На засіданнях методичних об’єднань було обговорено діяльність педагогів закладу щодо створення сприятливих умов для повноцінного морального, психічного, фізичного розвитку учнів, формування творчої особистості, здатної до продуктивної праці в сучасному динамічному світі. Ця інформація була систематизована та узагальнена до засідання педагогічної ради комунального закладу.

Під час засідань методичних об’єднань педагогічні працівники поділились інформацією  щодо презентації модернізованої системи автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів (АС «ІРЦ»), яка відбулася напередодні свята Миколая на YouTube та Facebook МОН. Цей важливий подарунок для дітей з особливими освітніми потребами від Міністерства освіти і науки України дозволить здобувачам освіти та їхнім батькам користуватися порталом «ІРЦ» та мобільним застосунком АС «ІРЦ» для зручного й швидкого розв’язання будь-яких питань, які стосуються взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (https://mon.gov.ua/ua/news/rozrobleno-mobilnij-zastosunok-dlya-dopomogi-batkam-ditej-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-i-fahivcyam-irc).