Засідання педагогічної ради

21 Березня 2024

Згідно річного плану роботи 21 березня 2024 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради було проведено засідання педагогічної ради школи за темою «Про особливості роботи з корекції та розвитку мовлення дітей спеціального навчального закладу в умовах дистанційного навчання».

У головній доповіді, з якою виступила вчитель-дефектолог слухового кабінету, було доведено актуальність вищеозначеної теми, визначено не тільки головні напрямки та зміст роботи з корекції та розвитку мовлення дітей з різними порушеннями слухової функції закладу в умовах дистанційного навчання та воєнного стану, а й наголошено, що «ми повинні перемістити фокус уваги з академічних успіхів, успіхів саме у навчанні, на підтримку і нормалізацію психічного стану учнів».

Бачення проблеми і пошук сучасних способів її подолання було відображено у виступах співдоповідачів – пошук нових, оригінальних форм їх виконання з впровадженням найбільш креативних ідей в освітній процес триває повсякчасно.

В атмосфері піднесеного настрою та позитивних емоцій усі присутні змогли поділитися новими відкриттями та враженнями, у яких гармонійно співіснували сучасні інтерактивні інноваційні технології та багаторічний досвід.