Засідання педагогічної ради

24 Жовтня 2017

Згідно річного плану роботи 24 жовтня 2017 року в навчально-виховному комплексі було проведено засідання педагогічної ради школи на тему «Про можливості навчальних предметів щодо формування основних груп компетентностей школярів».

У головній доповіді, з якою виступила заступник директора з навчальної роботи Кукліна Г. І., було надано інформацію щодо необхідності змістити акценти в освіті із засвоєння фактів на оволодіння способами взаємодії зі світом та зміни характеру навчального процесу і способів діяльності учнів. Галина Іванівна детально зупинилася на сучасних вимогах до діяльності вчителя, виконанні нових функцій у процесі професійно-педагогічної роботи в оновленій школі.

Зі співдоповідями виступили: вчитель математики та української жестової мови Когтєв А. В., вчитель фізичної культури Корсун С. О., вчитель-логопед Матвієнко Н. А., вчитель-дефектолог Єпіфанова-Кожевнікова Т. В., вчитель української мови та літератури Осипенко О. П., вчитель географії Пазенкова С. В., вчитель початкових класів та індивідуальної слухової роботи Фролова Т. П., практичний психолог Баул Н. А. Вони поділилися своїми успіхами, цікавими пропозиціями та методичними розробками, спрямованими на ефективність педагогічної роботи у формуванні основних груп компетентностей школярів.

Кукліна Г. І. креативно підійшла до проведення цієї педагогічної ради. Педрада розпочалася як науково-практична конференція, де головний доповідач у своєму виступі запропонував декілька наукових тез, а співдоповідачі проілюстрували кожну надану тезу практичними прикладами зі свого досвіду. Після перегляду відеофільму, присвяченого проблемам сучасної освіти в Україні та поза її межами, було відкрито дискусію між педагогами, заздалегідь об’єднаними у групи. Кожна група пропонувала своє бачення умов і способів формування особистісних якостей, які допоможуть дитині з особливими потребами знайти своє місце у житті, визначитися з колом своїх інтересів та уподобань, розвинути їх, стати активним членом суспільства, компетентною і впевненою у власних силах людиною. В атмосфері піднесеного настрою та позитивних емоцій усі присутні змогли поділитися новими відкриттями та враженнями, у яких гармонійно співіснували сучасні інтерактивні інноваційні технології та багаторічний досвід.