Засідання педагогічної ради

27 Жовтня 2016

Згідно річного плану роботи 27 жовтня 2016 року в навчально-виховному комплексі було проведено засідання педагогічної ради школи на тему «Фахова компетентність вчителя – важлива умова при впровадженні нових Державних стандартів у школі».

У головній доповіді, з якою виступила заступник директора з навчальної роботи Кукліна Г. І., було надано інформацію щодо реформування змісту освіти через затвердження Державних стандартів початкової та базової середньої освіти, реформування системи оцінювання. Галина Іванівна детально зупинилася на сучасних вимогах до фахової компетентності вчителя – це синтез професіоналізму (спеціальна, методична, психолого-педагогічна підготовка), творчості (творчість відносин, самого процесу навчання, оптимальне використання засобів, прийомів, методів навчання) і мистецтва (акторство і ораторство).

Зі співдоповідями виступили: учитель підготовчого класу Олійник В. В., учитель фізичної культури Корсун С. О., сурдопедагог Деренько Т. В., учитель української жестової мови Васильченко І. Б., шкільний психолог Баул Н. А.. Вони поділилися своїми успіхами, цікавими пропозиціями та методичними розробками, спрямованими на ефективність педагогічної роботи в навчально-виховному комплексі та розвиток фахової компетентності його педагогів.

Кукліна Г. І. креативно підійшла до проведення цієї педагогічної ради. Педрада розпочалася як науково-практична конференція, де головний доповідач у своєму виступі запропонував декілька наукових тез, а співдоповідачі проілюстрували кожну надану тезу практичними прикладами зі свого досвіду. Після перегляду одного з випусків інформаційної телепрограми «Скептик», присвяченого проблемам сучасної освіти в Україні та поза її межами, було відкрито дискусію між педагогами, заздалегідь об’єднаними у 4 групи. Кожна група пропонувала своє бачення проблеми та методи її вирішення. В атмосфері піднесеного настрою та позитивних емоцій усі присутні змогли поділитися новими відкриттями та враженнями, у яких гармонійно співіснували сучасні інтерактивні інноваційні технології та багаторічний досвід.

Вітаємо Галину Іванівну і всіх педагогів із прекрасно організованою і проведеною педрадою!