Засідання педагогічної ради

31 Серпня 2016

31 серпня 2016 року в навчально-виховному комплексі відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Підсумки роботи педагогічного колективу КЗ «ХС НВК» ХОР за 2015/2016 навчальний рік та завдання на 2016/2017 навчальний рік».  Доповідачем на першій педраді у новому навчальному році традиційно стала директор школи Середенко Надія Іванівна.

Під час педагогічної ради, що розпочалася з теплих слів привітання  колективу педпрацівників із новим навчальним роком, керівник закладу провела моніторинг навчальних досягнень учнів НВК за минулий навчальний рік, навела у вигляді графіків та статистичних таблиць склад педагогічного колективу закладу. Середенко Н. І. акцентувала увагу аудиторії на тому, що склад педпедпрацівників поповнився талановитими молодими нечуючими педагогами, випускниками минулих років нашого НВК. Наступним пунктом доповіді став детальний аналіз здобутків минулого 2015/2016 н. р. та визначення основних цілей та напрямків роботи на 2016/2017 навчальний рік.

Виступ Надії Іванівни доповнили заступник директора з навчальної роботи  Кукліна Г. І. та заступник директора з виховної роботи  Лаврикова Ю. С.

Після обговорення директор закладу наголосила на необхідності втримувати рівень навчання та виховання у навчальному закладі на належному рівні, розширюючи арсенал методичних знань, викладацьких вмінь кожного педагога, забезпечуючи для наших дітей здорову творчу та психологічну атмосферу для навчання.