Засідання педагогічної ради

28 Серпня 2015

28 серпня 2015 року в навчально-виховному комплексі відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Підсумки роботи педагогічного колективу КЗ «ХС НВК» ХОР за 2014/2015 навчальний рік та план роботи на 2015/2016 навчальний рік». Доповідачем на першій у новому навчальному році педраді традиційно стала директор закладу Середенко Надія Іванівна.

Під час педагогічної ради колективу педпрацівників закладу було продемонстровано слайди зі схемами моніторингу навчальних досягнень учнів комплексу за минулий навчальний рік з різних навчальних дисциплін по всім класам, наведено у вигляді графіків та статистичних таблиць склад педагогічного колективу закладу, успішність його вихованців у навчанні порівняно з минулими роками. Доповідачем було здійснено детальний аналіз наших здобутків на педагогічній ниві та накреслено основні цілі та напрямки роботи на наступний навчальний рік.

Підсумовуючи свою розгорнуту доповідь, директор закладу наголосила на необхідності втримувати рівень навчання та виховання у нашому комплексі на належному рівні, розширюючи арсенал методичних знань, викладацьких вмінь кожного педагога, забезпечуючи для наших дітей здорову творчу та психологічну атмосферу для навчання.