Засідання педагогічної ради

1 Листопада 2018

Згідно річного плану роботи 01 листопада 2018 року в навчально-виховному комплексі було проведено засідання педагогічної ради школи на тему «Практичне застосування педагогічних технологій для розвитку навчальних і творчих здібностей учнів (вихованців) з особливими потребами».

Уголовній доповіді, з якою виступила заступник директора з навчальної роботи Кукліна Г. І., було надано інформацію щодореформування змісту освіти через впровадження системи інноваційних технологій у загальноосвітньому просторі та визначено рекомендації щодо використання окремих інноваційних технологій під час підготовки і проведення уроків у середовищі дітей з особливими потребами. Галина Іванівна детально зупинилася на таких інноваціях, як: нестандартні уроки, інтерактивні технології, технології організації групової навчальної діяльності, проектні та комп’ютерно-інформаційні  технології. Перед тим, як надати слово співдоповідачам, що мають розповісти про практичне використання вищезгаданих технологій у своїй роботі, вона презентувала ще одне досягнення вихованців НВК – переможнуучасть у проектіUPSHIFT. Цей проект не тільки розширює світогляд нечуючої дитини, яка спроможна розробити план вирішення актуальної соціальної проблеми і отримати гроші на реалізацію своєї ідеї (!). Участь у проекті доводить, що діти з особливими освітніми потребами талановиті, креативні і разом з іншою молоддю хочуть і можуть змінити світ на краще.Проект UPSHIFT реалізують UNICEFUkraine і Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Європейського Союзу.

Зі співдоповідями виступили: вчитель математики та української жестової мовиКогтєв А.В.,вчитель початкових класів Кравченко Н.Д., вчитель-дефектолог дошкільного підрозділу Деренько Т.В., вчитель української мови та літератури Север’янова О.А., вчитель географії Пазенкова С.В., вчитель-дефектологкабінетуслухової реабілітації Терехова І.Ю., вихователь старшої групи дошкільного підрозділу Сільченко Т.В., вихователь середньої групи дошкільного підрозділу Залозна Н.І., практичний психолог Баул Н. А. Вони поділилися своїми успіхами, цікавими пропозиціями та методичними розробками щодо ефективності практичного застосування інновацій у своїй педагогічній роботі.Велику увагу було приділено старту Нової Української Школи у нашому закладі.

Кукліна Г. І. креативно підійшла до підготовки, організації та проведення цієї педагогічної ради. В атмосфері піднесеного настрою та позитивних емоцій усі присутні змогли поділитися новими відкриттями та враженнями, у яких гармонійно співіснували сучасні інтерактивні інноваційні технології та багаторічний досвід.