Засідання педагогічної ради

Згідно річного плану роботи 28 жовтня2019 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради було проведено засідання педагогічної ради школи на тему «Про самоаналіз власної діяльності та самоосвіту як реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога з метою підвищення якості освітнього процесу».

Уголовній доповіді, з якою виступила заступник директора з навчальної роботи, було доведено актуальність проблеми неперервної освіти, спрямованої на професійне становлення, вдосконалення педагогічної майстерності й підвищення якості надання освітніх послуг, визначено методико-педагогічні заходи стимулювання самоосвіти викладачів і надано рекомендації щодо шляхів і форм сприяння їх саморозвитку. Доцільним вкрапленням у доповідь стали мотивуючі відеоролики, різні за змістом, але єдині за своєю метою: викликати у педагогів бажання постійно самоудосконалюватися.Це бажання було підкріплено під час виконання творчого інтерактивного завдання «Зростимо дерево самоосвіти». Наступна доповідачка, запрошена до школи заступник начальника Управління Державної служби якості освіти в Харківській області, розповіла присутнім про виклики та рішення внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників були висвітлені у виступі заступника директора з виховної роботи. Після активного обговорення попередніх виступів педагоги закладу були запрошені на 4 локації, де представники  Фонду «Професійний розвиток Харкова» у рамках соціального проекту “BiProfi” провели тренінги з особистісного і професійногозростання (professionalskills), розвинення міжособистісних «м’яких» навичок  (softskills), а також навичок комунікації і уміння роботи в команді. По завершенні було підведено підсумки і затверджено рішення педради.

Заступник директора з навчальної роботикреативно підійшла до підготовки, організації та проведення цієї педагогічної ради. В атмосфері піднесеного настрою та позитивних емоцій усі присутні змогли поділитисяновими відкриттями та враженнями, у яких гармонійно співіснували сучасні інтерактивні інноваційні технології та багаторічний досвід.

Опубліковано 28 Жов 2019 в 17:46. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.