«Закохані в Україну» – арт-об’єкт від Юлії Світличної та вихованців НВК

14 Лютого 2018

14 лютого 2018 року вихованці навчально-виховного закладу взяли участь у благодійній акції «Закохані в Україну». Захід заплановано та проведено Харківською обласною державною адміністрацією на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Разом із губернатором Юлією Світличною діти створили аплікацію «Закохані в Україну». Одним з елементів аплікації стало велике пурпурне серце, виконане у техніці квілінг. Саме завдяки юним талантам НВК Юлія Олександрівна власноруч опанувала цей популярний вид мистецтва.

Пам’ятний арт-об’єкт буде виставлено в якості лота на благодійному аукціоні «Берег Доброй Надежды». Кошти від продажу аплікації підуть на підтримку дітей, хворих на спінальну м’язову атрофію.

Окрім майстер-класу з паперопластики і квілінгу, вихованці школи подарували всім присутнім концертний номер – жестову пісню «Я люблю Україну свою» (Володимир Чарушин).