«Закохані серця»

13 Лютого 2015

13 лютого у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбувся святковий захід, присвячений Дню святого Валентина.

Цього дня до нашого закладу завітали гості з обласної організації УТОГ, які організували для вихованців навчального закладу шоу-гру «Закохані серця». Дівчатка та хлопчики старшої вікової групи об’єдналися у пари, щоб у різноманітних веселих конкурсах позмагатися за звання найгармонічнішої пари. Весь захід супроводжувався дотепними коментарями та жартами ведучих, а самі завдання для учасників були нестандартними і вимагали кмітливості та творчих здібностей. Спеціально до свята дівчатка молодшого та середнього шкільного віку заздалегідь підготували красиву жестову пісню, яку виконали в перерві між конкурсами.

Усі учасники гри отримали маленькі пам’ятні подарунки.

Привітати наших дітей прибули на свято також студенти Харківської національної академії банківської справи. Вони привезли з собою теплі слова привітань та солодкі подарунки. А від наших учнів організатори та гості свята отримали на згадку сувеніри, виготовлені руками вихованців комплексу.

Дякуємо ХТО УТОГ та нашим шефам за святковий настрій та чудове шоу!