«Закохані серця»

13 лютого у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбувся святковий захід, присвячений Дню святого Валентина.

Цього дня до нашого закладу завітали гості з обласної організації УТОГ, які організували для вихованців навчального закладу шоу-гру «Закохані серця». Дівчатка та хлопчики старшої вікової групи об’єдналися у пари, щоб у різноманітних веселих конкурсах позмагатися за звання найгармонічнішої пари. Весь захід супроводжувався дотепними коментарями та жартами ведучих, а самі завдання для учасників були нестандартними і вимагали кмітливості та творчих здібностей. Спеціально до свята дівчатка молодшого та середнього шкільного віку заздалегідь підготували красиву жестову пісню, яку виконали в перерві між конкурсами.

Усі учасники гри отримали маленькі пам’ятні подарунки.

Привітати наших дітей прибули на свято також студенти Харківської національної академії банківської справи. Вони привезли з собою теплі слова привітань та солодкі подарунки. А від наших учнів організатори та гості свята отримали на згадку сувеніри, виготовлені руками вихованців комплексу.

Дякуємо ХТО УТОГ та нашим шефам за святковий настрій та чудове шоу!

 

Опубліковано 13 Лют 2015 в 07:32. Рубрика: all, Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.