Захід у рамках місячнику безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі”, проведений працівником Національної поліції України.

2 Жовтня 2024

1 жовтня 2024 року, в рамках проведення місячнику безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі” представником патрульної поліції України Дмитром Ченським, був проведений захід з безпеки дорожнього руху, правил поведінки на дорозі, правил поведінки велосипедистів, безпечної поведінки в автомобілі, дорожніх знаків, правил безпеки при переході вулиці, та різновидів пішохідних переходів. Безпека на дорозі, знання простих правил дорожнього руху дозволить дітям зберегти здоровья: закріпити і актуалізувати знання дітей про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвивати уяву, увагу, спостережливість, пізнавальні інтереси, уміння орієнтуватися на вулицях міста; виховувати культуру поведінки на вулицях та бережливе ставлення до життя та здоров’я.