Захід до Дня захисника України ” На захисті України”.

30 Вересня 2024

30 вересня 2024 року вихователями Комунального закладу ” Харківська спеціальна школа 5″ ХОР був проведений виховний захід присвячений до Дня захисника України ” На захисті України”. Захід мав на меті висвітлити важливу роль військовослужбовців у сучасних реаліях України, їх незамінний внесок у наше мирне майбутнє та формування в учнів патріотичних цінностей і громадянської свідомості.
Під час заходу було проведено обговорення значення військових у житті кожного українця. Учні разом із вихователями висловлювали свої думки про роль захисників та захисниць, акцентуючи увагу на тому, що саме завдяки їхній самовідданій праці ми можемо жити під мирним небом. Захисники стали символом стійкості, відваги та незламності українського духу, особливо в умовах повномасштабної війни.
Особливою частиною заходу став майстер-клас з виготовлення оберегів у формі ангелів для захисників та захисниць ! Цей творчий процес був не тільки актом вдячності, але й символом шани та любові від учнів до тих, хто на передовій захищає наші життя. Кожен оберіг був виготовлений з душею і його символіка передає тепло дитячих сердець. Важливо зазначити, що учні виявляли значний інтерес до майстер-класу, докладаючи багато зусиль, щоб їх вироби були найкращими.
Цей виховний захід став важливою частиною формування в учнів почуття патріотизму, глибокої поваги до наших захисників і усвідомлення власної відповідальності за майбутнє країни.