Загальношкільні батьківські збори

14 Вересня 2015

11 вересня 2015 року у НВК відбулися загальношкільні батьківські збори за темою «Сімейні цінності», на яких найбільше уваги було приділено

Методам виховання дитини у родині. За допомогою слайдів, що дуже наочно та доступно (у вигляді схем, графіків, тез) демонстрували зміст питання. Батьки були ознайомлені з інформацією про необхідність забезпечення гармонійного розвитку дітей, створення сприятливої психологічної атмосфери для їх виховання у родині.

Родинам було дано багато цінних порад з досвіду психологів і педагогів, адже батьківське виховання має найбільше значення для становлення особистості дитини.

Окремими пунктами порядку денного були питання щодо безпеки дітей під час пересування містом; дій дітей та дорослих при виявлені незнайомих предметів та речовин; порядку повідомлення відповідних служб при загрозі здоров’ю та життю людини.