Юні квіткарі

19 Травня 2016

В продовження робіт з благоустрою пришкільної території 19 травня 2016 року учні молодших класів разом із педагогами висадили на квітниках навчально-виховного закладу понад 200 петуній. Найрізноманітніші за кольорами та розміром квіти прикрасили шкільний двір та вазони вздовж центрального входу. Кожний із дітлахів мав можливість відчути себе справжнім квіткарем чи ландшафтним дизайнером!

Не залишилися осторонь і старшокласники – вони перекопували клумби, підготовлюючи ґрунт до висадки нових рослин, носили воду для їх поливу і прибирали подвір’я.

День видався на славу. Всі працювали з великим задоволенням і відповідальністю. Задумане виконано! Адміністрація НВК вдячна своїм вихованцям і педагогам за активну участь у благоустрою школи.