Єдиний урок

3 Грудня 2014

З понеділка в нашому закладі проводиться «Тиждень протидії торгівлі людьми», активна підготовка до якого була розпочата минулого тижня, коли психологом нашого закладу було здійснено вихідне анкетування учнів старших класів.

Наразі анкети наших вихованців уже проаналізовані, тож психолог навчально-виховного комплексу Баул Н. А. сьогодні, 02.12.14, провела єдиний урок за темою: «Протидіі торгівлі людьми» серед учнів старших класів. У межах тематичного тижня  було переглянуто фільм «Станція призначення життя» з цього проблемного питання. Метою перегляду фільму було поповнити, узагальнити та систематизувати знання учнів стосовно проблеми торгівлі людьми

Подібні заходи дуже важливі для підростаючого покоління, адже злочинна діяльність поширена і на території нашої країни, тож наші діти мають бути інформаційно озброєними та уважними. Тим паче, що категорія глухих людей найменш захищена від цього небезпечного явища, адже має недостатньо знань про навколишній жорстокий світ.

Маємо надію, що озброївшись новими знаннями, наші учні стануть обачними та уважними, тож не потраплять до складних ситуацій.