Хресна хода до Міжнародного дня захисту дітей

2 Червня 2017

1 червня 2017 року вихованці КЗ «ХС НВК» ХОР взяли участь у хресній ході до Міжнародного дня захисту дітей.

На початку ходи митрополіт Харківський і Богодухівський відслужив у Свято-Благовещенському кафедральному соборі святкову Божествену літургію, присв’ячену пам’яті всіх новомучеників і сповідників Слобідського краю. По закінченні богослужіння почалася хресна хода за участю дітей.

Духовенство, віруючі та діти пройшли від Свято-Благовещенського кафедрального собору до Свято-Покровського чоловічого монастиря. Під час ходи возносилися молитви до Господа, Пресвятої Богородиці і святим угодникам за здоров’я дітей і за мир в Україні. Наприкінці цього святкового заходу всіх присутніх чекав солодкий стіл, організований служителями монастиря.