ХІІ обласний конкурс «Жива вода – Дельта»

21 Квітня 2019

21 квітня 2019 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося урочисте нагородження переможців ХІІ обласного конкурсу дитячого бачення значення води в природі та житті людини «Жива вода – Дельта». Завданнями конкурсу є створення сприятливих умов для гармонійного розвитку дітей, учнівської молоді, для яких підводний світ є джерелом натхнення та творчості у будь-яких проявах, любов до природи, встановлення та зміцнення міжнародних культурних і спортивних зв’язків, популяризація, розвиток підводного плавання і його художня візуалізація, а також пропаганда здорового способу життя та дбайливого ставлення до природи.

Учні Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, що взяли участь у конкурсі, стали його переможцями. У номінації «Конкурс декоративно-прикладного мистецтва» Дипломи за ІІ місце отримали учень 6 класу і учениця 10 класу, за ІІІ місце отримала учениця 3 класу. Роботи цих дітей стали відображенням водної стихії у всіх її проявах: в них шуміла вода, йшов дощ, плескалися хвилі, дзвеніла ранкова роса, мерехтіли мешканці морів, річок, океанів, лунав сміх дітей, зачарованих підводним світом!

Вітаємо вихованців НВК з черговою перемогою і бажаємо нових творчих ідей!