X-й Ювілейний телевізійний Фестиваль дитячої творчості TV START Київський Водно-інформаційний центр (Музей води)

22 Лютого 2016

21 лютого 2016 року в «Українському домі» на Європейській площі м. Києва відбувся X-й Ювілейний телевізійний Фестиваль дитячої творчості TV START, на який були запрошені вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради.

Навчальний заклад представив театр костюму «Аліса» з новою колекцією «Колиска часу» і учень 6-го класу Чарушин Володимир із жестовою піснею «Я люблю Україну мою!». Юні таланти стали єдиними запрошеними учасниками від Харкова.

За рішенням досвідченого журі дитячий колектив театру костюму «Аліса» став переможцем у номінації «Кращий дитячий театр мод» і посів почесне І-ше місце, а Чарушин Володимир отримав від організаторів проекту почесне звання «Самий артистичний виконавець», а від журналу «Art Models» – подарунковий сертифікат.

Надія Іванівна Середенко, директор закладу, у якому всіляко сприяють зародженню дитячих талантів, отримала відзнаку від організаторів конкурсу – Подяку «За виховання підростаючого покоління, формування рис справжнього громадянина України, вагомий внесок у розвиток творчого та духовного потенціалу молоді».

Також гідним подарунком для школярів стала розважально-пізнавальна екскурсія до Київського Водно-інформаційного центру (Музею води). Експозиція центру розповідає про роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод. Так цікаво завершився день перебування наших переможців у столиці.

Ми щиро раді за своїх вихованців і пишаємося їх досягненнями! Впевнені, що попереду нас чекають нові звершення та перемоги! У добру путь!