Виїзне засідання ПМПК

27 Лютого 2014

27 лютого в нашому закладі традиційно відбулося виїзне засідання психолого-медико-педагогічної комісії.

Членами комісії було перевірено стан готовності дітей старшої групи дошкільного підрозділу до навчання в підготовчому класі, а також  учнів  підготовчого класу до переходу в перший. Для цього комісія відвідала заняття у цих групах дітей, під час яких виявилося, що загальний їхній  розвиток відбувається на високому та достатньому рівнях. Батькам деяких дітей та їхнім педагогам було надано індивідуальні консультації та рекомендації.

Засіданням ПМПК також було перевірено стан успішності у навчанні учнів, що навчаються за індивідуальними програмами. Для них було надано рекомендації щодо подальшого навчання у нашому закладі. Фахівці відзначили, що учні навчально-виховного комплексу отримують ефективне корекційне навчання.