Виховний захід « Українські вечорниці »

22 Лютого 2024

21 лютого в Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа №5” ХОР було проведено виховний захід “Українські вечорниці. Як відпочивали в сиву давнину”. Сила, незламність, щедрість, розмаїття талантів наших пращурів – актуальна тема для єднання поколінь. Учням було запропоновано зробити порівняльний аналіз сучасного відпочинку і відпочинку в давні часи. Для цього завітали на справжні вечорниці до хати. Вихованці активно включились в пошук правильних відповідей до вікторини “Сучасний побут і побут в давнину”. Обговорили і оцінили оформлення оселі, красу зроблених власноруч виробів, зображень на стінах. Завершив екскурс в минуле майстер клас з виготовлення витинанки “Дерево життя”. Дякуємо педагогам за зацікавленість, творчу активність дітей, позитивні емоції.