Виховний захід на тему “Хліб та його цінність для українського народу”.

16 Жовтня 2024

15 жовтня 2024 року вихователями Комунального закладу ” Харківська спеціальна школа 5″ ХОР був проведений виховний захід на тему “Хліб та його цінність для українського народу”. Метою заходу було ознайомлення учнів із багатими традиціями, пов’язаними з хлібом, та формування поваги до цього продукту, який в українській культурі символізує добробут, гостинність і є важливим елементом обрядовості.
Захід розпочався з пізнавальної бесіди, під час якої діти дізналися про роль хліба в житті українців, його історичне та культурне значення. Педагоги підготували презентацію, що продемонструвала різні види хлібної продукції, процес її виготовлення та традиційні обрядові хліби. Учні із зацікавленням переглядали слайди та слухали розповіді, активно брали участь в обговореннях.
Для закріплення матеріалу було організовано кілька інтерактивних ігор. У грі “Що зайве” учні вчилися розрізняти хлібні продукти серед інших харчів, а в грі “А який він, хліб?” описували його різні види, що сприяло розвитку спостережливості та вмінню аналізувати. Завершився захід радісним танком “Паляниця”, який викликав у дітей позитивні емоції та підкреслив єдність у спільній творчій діяльності.
Захід пройшов у теплій та натхненній атмосфері. Учні активно брали участь у всіх видах діяльності, ставили запитання та ділилися своїми враженнями.