Виховний захід “Ми діти твої Україно”.

11 Вересня 2024

10 вересня вихователями Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» ХОР був проведений виховний захід « Ми діти твої Україно», з метою поглиблення знань про державні та народні символи України, а також розвитку патріотичних почуттів та творчих здібностей. Під час заходу відбувся майстер-клас під назвою «Долоньки єдності», в якому діти власноруч виготовляли символічні долоньки з паперу синього та жовтого кольору — кольорів державного прапора України. Під час заходу було проведено: вікторина « Хто краще знає Україну», Квест –гра « Чарівна – скринька». Атмосфера була творчою та дружньою, і кожен виконав завдання з великим натхненням. По завершенню заходу, учні з гордістю демонстрували свої вироби, які символізували єдність і силу духу українського народу. Майстер-клас допоміг учням відчути свою причетність до національної спільноти та закріпити знання про важливі символи України.