Виховний захід «День рятівника».

17 Вересня 2024

17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Вихователями Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» ХОР був проведений виховний захід «День рятівника» з метою ознайомлення учнів з офіційним святом, яке в Україні щорічно святкують з 2008 року указом Президента України.

Під час заходу учні ознайомилися з роботою рятівників, їх силою та мужністю переглянувши презентацію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». В ході заходу відбувся майстер-клас з використанням нетрадиційної техніки малювання під назвою «Обережно – вогонь!».

Захід пройшов у теплій та пізнавальній атмосфері. Учні висловили зацікавленість і готовність застосовувати отримані знання в повсякденному житті.

Хай буде менше надзвичайних ситуацій в житті наших рятівників, хай воно буде довгим і щасливим!