Виховна година «Рік Зеленого Дракону»

12 Лютого 2024

Педагогами КЗ” Харківська спеціальна школа 5″ ХОР проведено цікавий пізнавальний виховний захід. Символом заходу став дракон, адже за китайським календарем він завітав 10 лютого з новолунням і розпочав Новий 2024 рік – рік Зеленого Дракону. Під час заходу вихованці ознайомились з міфами і легендами про цього казкового персонажа. Дракон – символ мудрості і доброти,має дар пророцтва, популярна істота в літературі і мистецтві. Також зображення Дракона використовують для зображення в геральдиці. Так в Україні Національний банк випустив пам’ятну монету “Рік Дракона”. Номінал монети становить 5 гривень. На реверсі монети в центрі зображено стилізований символ року. А на драконі – шеврон Збройних Сил України. На реверсі по колу – 12 символів східного календаря, а в центрі кола – символізований годинник зі стрілкою, що вказує на дракона.

Під час заходу учні зробили символічного дракончика-годинничка і на зворотній стороні написали своє велике бажання: ПЕРЕМОГА!