Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” 20 лютого 2016 року відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні.

21 лютого 2016 року навчальний день у навчально-виховному комплексі розпочався виконанням Державного Гімну та хвилиною мовчання – в такий спосіб вся шкільна спільнота віддала належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які позбулися життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави. Потім для учнів 5-12 класів було проведено єдиний урок «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні», підготовлений вчителем історії Сафроновим М. О. Під час відкритого спілкування з учнівською молоддю Михайло Олексійович не тільки розповів про трагічні події Революції гідності, а і продемонстрував відповідні фрагменти з документальних фільмів «Зима, що нас змінила», «Як це було насправді». Також всі бажаючі могли відвідати тематичну виставку у шкільній бібліотеці.

Люди, пам’ять яких ми вшановуємо, засвідчили свою безмежну любов до своєї країни, свого народу. Вони підняли людей на боротьбу. Адже їхній вчинок – то велика жертовна любов. Герої Небесної сотні мають стати прикладом для кожного свідомого українця, і ми маємо робити все від нас залежне, щоб ті смерті не були марними.

Опубліковано 22 Лют 2016 в 07:57. Рубрика: Новини.