Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу продовжується.

26 Вересня 2024

25 вересня 2024 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа 5» ХОР при підтримці громадської організації Грін-Ландія , для учнів з 1 по 6 класи був проведений онлайн захід на тему «Що таке булінг ». Спікер Тетяна Бориско розповіла «Що таке булінг?

На занятті з елементами тренінгу діти були ознайомлені з інформацією про поняття та види «насильства», «булінгу», «мобінгу».

Інформація заходу сприяла розвитку дружніх стосунків у колективі та формуванню навичок відповідальної і безпечної поведінки; допомагало пізнати способи неконфліктної поведінки.

Це дозволило учасникам конструктивно взаємодіяти з іншими, а також вільно виражати і контролювати свої емоції.

Спікер мав взємодію з учнями, питав з якими ситуаціями булінгу вони стикались у житті, як їх вирішували і до кого звертались. Діти розділили з психологом свої переживання, та отримали професійні поради, щодо їх вирішення.