Всеукраїнський тиждень. громадського здоров’я

10 Квітня 2019

У рамках проведення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який триває з 10 квітня по 15 квітня 2019 року, в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс Харківської обласної ради було проведено ряд заходів, основною метою яких є популяризація здорового способу життя.

Розпочався тиждень з проведення для всіх вихованців НВК Всеукраїнського уроку «Громадське здоров’я, формування здорових навичок та відповідального відношення до власного здоров’я», де у доступній формі були висвітлені всі вищеозначені питання. Також 10 квітня вихованці дошкільного підрозділу взяли участь у веселій спортивній розвазі «Скажемо хворобам НІ!».

11 та 12 квітня практичний психолог провела для учнів 5-12 класів лекцію за темою «Права підлітків на охорону здоров’я» і на занятті з елементами тренінгу зацікавила учнів сучасною модною світовою тенденцією набуття корисних звичок.

15 квітня засідання круглого столу для учнів 5-12 класів у рамках екопроекту «Дослідження забруднення водних джерел Олексіївського масиву м. Харкова та вплив води на здоров’я людини» було продовжено спортивними змаганнями «Веселі, спритні, здорові!».

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я проходив у період, коли світова спільнота відзначає 7 квітня Всесвітній день здоров’я. Головна мета запланованих заходів – формування та розвиток системи громадського здоров’я, забезпечення пріоритетності питань здоров’я у всіх сферах діяльності українців, профілактичного спрямування діяльності сфери охорони здоров’я, створення реальних передумов для покращення медико-демографічної ситуації в Україні.