Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

13 Листопада 2015

З 09 по 15 листопада 2015 р.у навчально-виховному комплексі триває Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Було заплановано і проведено кілька заходів, спрямованих на те, щоб збагатити знання школярів про безпеку пересування містом та нагадати про необхідність дотримання Правил дорожнього руху.

Наприклад, проведена 12 листопада інформаційно-пізнавальна розвага для найменших вихованців «Пригоди у місті Світлофорчиків» стала своєрідним посібником з навчання майбутніх пішоходів. У цій грі всі дуже відповідально поставилися до виконання ролі учасників дорожнього руху: «водії» рухалися згідно сигналам світлофора, «пішоходи» – йшли по тротуарах, а дорогу переходили тільки на дозволяючий сигнал світлофора і включно – по пішохідному переходу, попередньо подивившись по сторонах.

Під час гри-тренінгу «Безпека на дорогах міста», в якій педагоги змогли створити умови, максимально наближені до реальних, вдалося не тільки нагадати учням 5-11 класів теоретичні знання Правил дорожнього руху, а й відпрацювати практичні навички безпечної поведінки на дорогах.

Впевнені, що ці заходи допоможуть нашим вихованцям у майбутньому впевнено почувати себе на вулицях не тільки рідного міста Харкова, а і в інших багатонаселених промислових містах України.