Всеукраїнський конкурс «Ерудит»

29 Січня 2015

29 січня 2015 року в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбувся І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед учнів 12 класів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування для дітей глухих і зі зниженим слухом у Харківській області у 2014/2015 навчальному році. У цьому заході взяли участь випускники спеціального НВК та дванадцятикласники спеціальної загальноосвітньої  школи-інтернату  №6.

Конкурс розпочався урочистим відкриттям, на якому голова організаційного комітету Федунова О.В. привітала юнаків і дівчат з участю у такому серйозному заході. Також з теплими словами привітання і побажаннями успіху до дітей звернулись Татаринов М.В., заступник голови оргкомітету, Яковлєва О.В., співголова оргкомітету, та директор Харківського спеціального НВК Середенко Н.І.

Для учасників, оргкомітету, членів журі творчий колектив навчально-виховного комплексу підготував концерт.

Щоб виконанувати конкурсні завдання учасники зайняли місця в аудиторіях, де з хвилюванням приступили до розв’язування задач з точних наук, виконання тестових завдань з суспільно-гуманітарних та інших навчальних предметів. На наступному етапі діти працювали з текстом, писали переказ. Заключним туром стали відповіді на запитання щодо історії УТОГу.

Голова оргкомітету привітала переможців, а всім учасникам побажала успіхів на життєвих шляхах.