Всеукраїнський конкурс «Ерудит»

15 Лютого 2017

15 лютого 2017 року відбувся І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед учнів 12-х класів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування для дітей глухих та зі зниженим слухом у Харківській області. Цей щорічний конкурс проводився у стінах Комунального закладу «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 6» Харківської обласної ради.

Учні випускного класу КЗ «ХС НВК»ХОР з великою зацікавленістю взяли участь у конкурсі. Блошенко Анастасія, Кононенко Дмитро, Гуща Володимир, Прокопенко Катерина, Пономарьов Олексій, Мордасов Олександр, Шепель Денис із завзяттям та прагненням до перемоги поринули у атмосферу змагання. Такий спільний конкурс між учнями 12-х класів двох спеціальних навчальних закладів дає можливість не тільки перевірити свої знання, а й порівняти їх зі знаннями однолітків.

Дванадцятикласники виконували тестові та творчі завдання з основних загальноосвітніх предметів, на виконання яких був чітко відведений певний час. Усі учасники впорались із завданнями і з нетерпінням чекали миті оголошення результатів.

Сіліна Г.О., голова журі, завідувач кафедри виховання та розвитку особистості Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», Яковлєва О.В., голова Харківського відділення Українського Товариства глухих, урочисто привітали переможців конкурсу «Ерудит» у 2016/2017 навчальному році та вручили Дипломи. Призерами стали: Мордасов Олександр – Диплом ІІ ступеня, Пономарьов Олексій, Шепель Денис –Дипломи ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу «Ерудит»!

Бажаємо усім учасникам важливих досягнень і  наступних перемог !