Всесвітній тиждень грошей

19 Березня 2021

Global Money (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна міжнародна інформаційна компанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Це тиждень, коли у різних країнах світу проходить безліч заходів, уроків, майстер – класів і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

«Бережіть себе, бережіть свої гроші!» – це офіційна тема Global Money Week у 2021 році. Вона наголошує на важливості збереження здоров’я та фінансової стійкості населення в умовах сьогодення.

«Навчайся! Накопичуй! Заробляй!» – цьогорічне гасло Всесвітньої ініціативи.

У Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради заходи з фінансової обізнаності для учнів проводили на базі свого закладу освіти.

Global Money Week надихає здобувачів освіти дізнатися більше про гроші.

В нашій школі були проведені цікаві заходи для дітей різного віку. Був проведений конкурс дитячої творчості – «Гроші очима дітей». Основним завдання конкурсу було розширення знань про гроші, грошову одиницю України, стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей, формування у майбутнього покоління бережного відношення до грошей. Учні розвивали фінансову грамотність, розгадуючи зашифровані терміни в кросворді «Саме по собі відгадане слово – довгоочікуваний результат».

Фінансова грамотність здобувачів освіти дуже важлива для держави.

Здобувачі освіти – це майбутнє нашої країни. Кожен учасник Global Money Week мав нагоду відкрити для себе нові фінансові знання та підвищити рівень своєї фінансової грамотності.