Всесвітній день здоров′я

7 Квітня 2021

7 квітня 2021 року у Всесвітній день здоров’я в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відбулося спортивне свято, у якому взяли участь вихованці закладу освіти.

Дата святкування приурочена до Дня створення всесвітньої організації охорони здоров’я. У цей день традиційно обговорюються найбільш важливі проблеми охорони здоров’я. Проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя, та приділяти більше уваги профілактиці здоров’я. Цей захід був покликаний залучати дітей до спортивної активності, відмови від шкідливих звичок. Девізом свята стало гасло «Спорт – запорука здоров’я!». Усіх учасників переповнювали позитивні емоції, командний дух, прагнення до зміцнення та збереження здоров’я.