Волонтери з різноманітними майстер-класами

26.02.2019 Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, радо зустрів волонтерів, які приїхали з різноманітними майстер-класами. Познайомила нас з цими незвичайними людьми ментор команди наших учнів проекту «Почути серцем», кампанії UPSHIFT, Наталія Кругла. Дітлахи разом з досвідченими і небайдужими майстрами із задоволенням випікали печиво «ВушкиАмана», зацікавилися історією виникнення цього незвичайного печива. Завзято виготовляли українську мотанку. Під керівництвом волонтерів діти навчилися варити власноруч ароматне, унікальне мило. Волонтери – перукарі зробили дуже креативні зачіски, як малечі так і юним красуням і красеням закладу. У закладі освіти панувала дуже невимушена, дружня, приємна атмосфера. Завдяки співпраці можемо сказати ми разом здатні змінити світ.

Опубліковано 26 Лют 2019 в 20:18. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.