Візит гостей із Данії

29 Листопада 2013

Нещодавно нашому навчальному закладу в рамках програми «ЛЕГО» було подаровано набори конструкторів «ЛЕГО». Директором НВК Середенко Надією Іванівною було облаштовано спеціальну кімнату, де наші педагоги тепер мають змогу проводити спеціальні розвиваючі ігрові заняття.

28.11.13 до нашого навчально-виховного комплексу завітали організатори програми «ЛЕГО» з Данії, щоб на власні очі пересвідчитися, як здійснюється її реалізація на базі нашого закладу. Гості відвідали  гру-заняття, що проводилася досвідченим педагогом нашого закладу Деренько Тетяною Володимирівною з дітьми молодшої групи дошкільного підрозділу. Заняття мало назву «Побудуй будиночок для тварин» і мало за мету розвиток конструктивних навичок та дрібної моторики у малечі. Діти були заохочені до розвиваючої гри – до них «приїхала» вантажівка з різними тваринами і кожен міг обрати тваринку собі до смаку та побудувати для неї будиночок. Діти із захватом взялися до справи, фантазували та будували для обраного друга власне житло.

Така розвиваюча гра напрочуд сподобалася нашим маленьким вихованцям та гостям. Конструктор «ЛЕГО» допомагає саме дітям з особливими потребами у розвитку слухо-зоро-тактильного сприймання.

Минаючи коридори, візитери були вражені красою творчих робіт учнів, які прикрашають стіни нашого навчального  закладу. Гості  були запрошені до виставкової зали, де представлені найкращі вироби наших дітей, виготовлені на заняттях у гуртках народних ремесел.

Наші гості були вражені подарунками від вихованців навчально-виховного комплексу – лялька-травниця збереже пам’ять про  Україну в серцях представників дружньої Данії.