Візит юних акторів

19 Березня 2019

19 березня 2019 року до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради завітали незвичайні гості – підлітковий плейбек-театр «Дороги», щоб познайомити наших вихованців зі своєю нестандартною творчістю.

Діяльність цих талановитих хлопців та дівчат незвична тим, що актори грають не за заздалегідь підготовленим сценарієм, а імпровізують. У якості матеріалу для акторської гри були використані особисті історії, переживання, думки наших учнів, якими діти охоче ділилися з візитерами. Історії глядачів(вихованців закладу) знайшли яскраве втілення на імпровізованій сцені, тож вистава всім присутнім дуже сподобалася.

Дякуємо нашим талановитим гостям за прекрасну акторську гру та глибинне розуміння сутності переживань нечуючої молоді!