Виховний захід присвячений Дню Здоров’я

14 Листопада 2014

Сьогодні 14.11.2014 у дошкільному підрозділі нашого закладу відбувся виховний захід (розвага), присвячений Дню Здоров’я  «З фізкультурою  ми дружимо».

У цьому заході брали участь  педагоги та діти логопедичної групи. Під час його проведення було багато рухливих ігор, сюрпризних моментів. Дітям дуже сподобалися рухливі ігри «Хто вище стрибне?», «Передай м’яч», «У ведмедя в бору».  Діти із задоволенням стрибали, бігали, передавали м’яч  один  одному, грали в ігри, раділи спортивній розвазі. Вдало був підібраний музичний тематичний супровід.

Всім – і дітям, і дорослим дуже сподобався даний захід, який приніс із собою бадьорий настрій та спортивний дух, залишив позитивні емоції. Наприкінці заходу діти отримали призи.