Виховний захід для учнів 1-4 класів  «Юні знавці правил дорожнього руху»

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 07 травня 2019 року у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчального-виховний комплекс» Харківської обласної ради було проведено виховний захід для молодших учнів «Юні знавці правил дорожнього руху».

Вихователь Педоренко Л.Л. не тільки нагадала основні правила дорожнього руху для маленьких і дорослих пішоходів, про необхідність їх дотримання, а і провела презентаційну уявну подорож вулицями Харкова. Основною метою цієї мандрівки стала безпека юних харків’ян та забезпечення патрульною поліцією міста захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху знайомими та незнайомими вулицями міста. Малюки із задоволенням прийняли участь в іграх, де кожний мав змогу відчути себе в ролі учасників дорожнього руху та захисників громадського порядку. Наприкінці заходу педагог повідомила про старт шкільного конкурсу малюнків за темою «Діти за безпеку дорожнього руху».

Опубліковано 07 Тра 2019 в 11:46. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.