Вихідне тестування

5 Грудня 2014

4 грудня  в нашому навчально-виховному комплексі психологом закладу було проведено вихідне анкетування серед учнів старших класів (9 – 12 класи), яке мало на меті виявити ефективність проведених протягом «Тижня протидії торгівлі людьми» заходів.

Результат опрацювання анкетних відповідей довів, що старшокласники зуміли вилучити якнайбільшу користь з проведених протягом тижня заходів: лекцій з теми булінгу, тренінгових занять  з цієї теми, перегляду тематичних фільмів «Станція призначення – життя» та «Небезпечна гра». Відповіді наших учнів показали, що старшокласники стали краще орієнтуватися в цій проблемі; запам’ятали, яких запобіжних заходів треба дотримуватися, щоб не потрапити до подібної скрутної ситуації та вберегти своє життя і здоров’я.